Pierwszy zimowy sprawdzian Korony II i Kurpika

Piłka nożna 05 lutego 2019 9 Komentarzy

Piłkarze B-Klasowej Korony II Ostrołęka oraz A-Klasowego Kurpika Kadzidło zmierzyli się w meczu sparingowym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce. Nieznacznie lepsi okazali się goście.

Strzelanie rozpoczęła Korona, dla której bramki zdobyli Jakub Laska i Leszek Galara. Wyżej notowani kadzidlanie nie złożyli jednak broni i jeszcze przed przerwą strzelili bramkę kontaktową, a w drugiej połowie wywalczyli zwycięstwo 3:2. Bramki dla Kurpika strzelili Sebastian Kaczyński, Łukasz Staśkiewicz i Kamil Mamajek.