Pierwszy zimowy test Narwi Ostrołęka (zdjęcia)

Piłka nożna 27 stycznia 2018 9 Komentarzy

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka przegrali z Nadnarwianką Pułtusk 0:2 w pierwszym zimowym sparingu. Czołowy zespół okręgówki obie bramki strzelił w drugiej połowie.

W pierwszej połowie gra obu drużyn wyglądała podobnie i nie było widać wyraźnej różnicy dwóch lig, jaka dzieli obie ekipy. Narwianie mieli nawet szanse bramkowe, ale Mierzejewskiemu i Dziczkowi nie udało się trafić do siatki. W 58. minucie Nadnarwianka wyszła na prowadzenie - zawodnik z Pułtuska dostał dogodną wbiegł z prawej strony w pole karne i pewnym strzałem pokonał Daniela Woźniaka. Drugi gol dla Nadnarwianki padł w 80. minucie. Była to bramka ustalająca wynik meczu na 2:0 dla pułtuszczan.

W kolejnym sparingu - 3 lutego - Narew zagra z Makowianką Maków Mazowiecki.

Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 0:2 (0:0)

Narew Ostrołęka: Woźniak - Dziczek (70. Choroszewski), Lutrzykowski (75. Przyborowski), Dąbrowski (75. Młynarski), Piersa (60. Bolc), Chorążewicz, Jóźwiak (65. Bednarczyk), Gontarz, Markowski (75. Podgajny), A. Mierzejewski (70. Zyśk), Kobrzyński.