Piłka nożna: Niewiarygodny wyczyn Tęczy JBB Łyse w okręgówce

Piłka nożna 15 kwietnia 2014 Komentarzy

Piłkarze Tęczy JBB Łyse miło zaskoczyli własnych kibiców podczas meczu 21. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Największą niespodzianką meczu z Borutą Kuczbork były...rozmiary zwycięstwa podopiecznych Kazimierza Puławskiego.

Fani zespołu z Łysych przecierali oczy ze zdumienia, oglądając rewelacyjną grę swoich piłkarzy. Tęcza strzelała bramkę za bramką i już do przerwy prowadziła 5:0. W drugiej połowie kanonada nie ustała i mecz zakończył się wynikiem 11:0 na korzyść drużyny z powiatu ostrołęckiego.

Bramki dla Tęczy JBB strzelali: Adrian Gwiazda [cztery], Krzysztof Szymański [trzy], Mateusz Bałdyga [dwie], Kamil Bednarczyk i Tomasz Golan.

Tęcza zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligi okręgowej ze stratą czterech punktów do drugiej Nadnarwianki Pułtusk i sześciu "oczek" do lidera. Ósme miejsce zajmuje inny zespół z naszego powiatu, KS CK Troszyn, który w ubiegły weekend rozbił na wyjeździe Iskrę Krasne 5:0.