Piłkarze z regionu na krajowych arenach (odc. 13)

Piłka nożna 05 listopada 2015 Komentarzy

W poprzednim tygodniu na krajowych arenach ponownie obserwować mogliśmy grę piłkarzy wywodzących się z naszego regionu. Na uznanie zasługuje Dawid Rybak, który pomógł Polonii Warszawa w zwycięstwie nad GKS Bełchatów w Centralnej Lidze Juniorów.

Naszych czytelników zachęcamy do współpracy - jeżeli posiadacie państwo informacje o zawodnikach z naszego regionu, którzy reprezentują barwy klubów na terenie kraju (lub za granicą) na dowolnym poziomie ligowym, prosimy o kontakt na adres mailowy sport@eostroleka.pl. Kolejny odcinek "Piłkarzy z regionu na krajowych arenach" już za tydzień.

I LIGA

Mateusz Żebrowski (Wigry Suwałki, wychowanek OTS Korona) rozegrał 29 minut w spotkaniu 15. kolejki I ligi, w którym jego klub przegrał na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:1. W 61. minucie Żebrowski zmienił Łukasza Monetę.

II LIGA

Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy, wychowanek MKS Narew) rozegrał 90 minut w starciu 15. kolejki II ligi. GKS przegrał na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0:1, a Grzeszczyk zapisał się w notesie sędziego jako "zdobywca" żółtej kartki.

III LIGA

Łukasz Zaniewski i Przemysław Olesiński (ŁKS Łomża, obaj wychowankowie OTS Korona) zagrali w meczu 15. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Ich ŁKS przegrał 1:4 z Olimpią Elbląg. Zaniewski zagrał cały mecz, Olesiński zszedł z boiska w 67. minucie.

Piotr Gurzęda (Świt Nowy Dwór Mazowiecki, wychowanek MKS Narew) przebywał na boisku przez 90 minut rozegranego awansem meczu 16. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Świt pokonał ŁKS Łódź 2:0.

IV LIGA

Mateusz Nakielski (Puszcza Hajnówka, wychowanek MKS Narew) rozegrał 90 minut w meczu 13. kolejki IV ligi podlaskiej. Jego drużyna przegrała 1:2 z Rudnią Zabłudów.

Bracia Paweł i Adrian Gwiazda (Orzeł Kolno, wychowankowie Tęczy Łyse) wystąpili w spotkaniu 13. kolejki IV ligi podlaskiej, w którym Orzeł Kolno przegrał na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:4. Paweł grał cały mecz, Adrian zszedł z boiska w 83. minucie.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

Dominik Prusaczyk (Jagiellonia Białystok, wychowanek MKS Narew) wszedł na boisko w 73. minucie spotkania 14. kolejki CLJ. "Jaga" wygrała 3:0 z AP TOP-54.

Dawid Rybak (Polonia Warszawa, wychowanek MKS Narew) strzelił bramkę w wygranym przez jego klub 2:1 meczu 14. kolejki CLJ przeciwko GKS Bełchatów. Ostrołęczanin wpisał się na listę strzelców w 22. minucie, na boisku przebywał przez 80 minut.