Pobiegli na szczyt wieżowca Rondo 1 w Warszawie (wyniki)

Lekkoatletyka 21 marca 2017 0 Komentarzy

Ponad 600 osób ukończyło warszawski bieg na szczyt wieżowca Rondo 1. W siódmej edycji tych zmagań nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów naszego regionu w postaci strażaków z Ostrołęki i Kadzidła. Sprawdź ich wyniki.

W klasyfikacji pań na 37. miejscu (289. miejsce open) uplasowała się Marta Kacprzycka reprezentująca JRG PSP Ostrołęka - wbiegła ona na 38. piętro Rondo 1 w czasie 07:06. Z kolei w klasyfikacji open sklasyfikowani zostali także panowie z Kadzidła - Mateusz Filochowski na 290. miejscu - czas 07:07, Mateusz Faderewski na 314. miejscu - 07:19, a Mateusz Kaniecki na 430. miejscu - 8:45. Wszyscy trzej to reprezentanci OSP Kadzidło.

Prowadzona była także oddzielna klasyfikacja strażaków. Ekipa JRG PSP Ostrołęka w składzie Bartosz Pliszka i Tomasz Abramczyk zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej zespołów, w których suma wieku przewyższa 75 lat. W tej klasyfikacji liczone były tylko trzy ekipy, ale czas ostrołęczan - 07:57 był zdecydowanie najlepszy. W rywalizacji męskich drużyn PSP na 6. miejscu uplasował się ostrołęcki zespół Rafał Golan - Bartłomiej Mrozek z czasem 07:27. Na dziesiątym miejscu z czasem 07:49 dobiegli inni ostrołęccy strażacy: Przemysław Szczepanek i Grzegorz Zyśk. W klasyfikacji Ochotniczych Straży Pożarnych na 11. miejscu dobiegła ekipa OSP Kadzidło w składzie Łukasz Krajza i Kamil Pabich - ich czas to 10:12.

Zwycięzcami biegu na szczyt Rondo 1 zostali Polacy. Mimo silnej konkurencji zza granicy, klasyfikację panów pewnie wygrał mistrz świata Piotr Łobodziński, z kolei wśród pań najlepsza była Anna Ficner. Pełne wyniki dostępne są tutaj.