Pogrom w Węgrowie! Kadetki Nike nie dały szans rywalkom

Siatkówka 26 września 2018 0 Komentarzy

Drugi mecz i drugie zwycięstwo - kadetki OTPS Nike Ostrołęka świetnie rozpoczęły sezon 2018/19 w I lidze mazowieckiej. Tym razem łupem naszych siatkarek padło zwycięstwo w Węgrowie.

Ostrołęckie siatkarki sezon rozpoczęły od wygranej 3:0 z Esperanto Warszawa. Okazało się, że dobra passa trwa dalej, także po meczu w Węgrowie. Siatkarki Nike nie dały szans swoim rywalkom z klubu-imienniczki. Podopieczne Dariusza Piersy w pierwszych dwóch setach pozwoliły rywalkom na zdobycie tylko 15 punktów! W trzecim secie drużyna z Węgrowa zdobyła 13 "oczek", ale i tak oznaczało to pewne zwycięstwo ostrołęczanek.

Nike Węgrów - Nike Ostrołęka (6:25, 9:25, 13:25)

Skład Nike Ostrołęka w tym meczu: Ala Lendzioszek, Ola Jadczak, Kinga Miklaszewska, Wiktoria Sawicka, Oliwia Kuligowska, Alicja Nikodemska, Gosia Łuczkowska, Sandra Zuśka, Zuzia Brewczyńska, Ola Nowak, Karolina Stankiewicz, Karolina Berkowska, Julia Kaczyńska.