Polonia przegrywa szlagier, zaskakujący gol Marczaka [WIDEO]

Piłka nożna 27 maja 2016 1 Komentarz

Polonia Warszawa przegrała z ŁKS Łódź 1:2 w szlagierze III ligi łódzko-mazowieckiej, który odbył się 22 maja w Łodzi. Jedyną bramkę dla Czarnych Koszul w tym spotkaniu strzelił wychowanek ostrołęckiej Narwi Mariusz Marczak. Doświadczony pomocnik szczęśliwie ekspediował rzut wolny.

W 28. minucie Polonia wykonywała rzut wolny z bocznej strefy boiska z około 30. metra. Marczak zamierzał dośrodkować w pole karne, lecz piłka minęła wszystkich w polu karnym i zaskoczyła kompletnie zdezorientowanego bramkarza ŁKS. Był to siódmy gol wychowanka Narwi w obecnym sezonie III ligi łódzko-mazowieckiej. Bramka Marczaka nie dała jednak zwycięstwa Czarnym Koszulom, bowiem dwie bramki dla gospodarzy strzelił Adam Patora i trzy punkty zostały na terenie ŁKS. Warto dodać, że 65 minut w tym szlagierowym meczu rozegrał w barwach Polonii także inny z zawodników z Ostrołęki - Mariusz Wierzbowski.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Polonia Warszawa prowadzi w III lidze z przewagą jednego punktu nad Sokołem Aleksandrów Łódzki, dwóch nad Lechią Tomaszów Mazowiecki i trzech nad Legią II Warszawa. W czołówce znajdują się także ŁKS Łódź, Pelikan Łowicz, Ursus Warszawa i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Bramkę Marczaka obejrzeć można w materiale wideo.