Polska Liga Futbolu Amerykańskiego: Kurpie lepsi od Metropolitans [ZDJĘCIA]

Inne 18 sierpnia 2013 Komentarzy

KFA Kurpie&Łomża Jackals pokonali Metropolitans Toruń/Bydgoszcz 24:12 w ostatnim meczu eliminacyjnego turnieju Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego ośmioosobowego. Tym samym gospodarze niedzielnego turnieju zachowali szansę na awans do krajowego ćwierćfinału.

Pierwsze trzy kwarty był to absolutny popis Kurpiów, którzy wygrywali do zera różnicą odpowiednio 12, 6 i 6 punktów. Wynik 24:0 robił wrażenie, lecz ostatnia kwarta należała do Metropolitans, którzy wyprowadzili skuteczne szarżę za sześć punktów i zmniejszyli rozmiary swojej porażki.

Ostatecznie KFA Kurpie&Łomża Jackals pokonali Metropolitans 24:12 i w tabeli grupy A eliminacji PLFA8 zajmują drugie miejsce. Ostatnie mecze tej grupy zostaną rozegrane 7 września w Bydgoszczy. KFA Kurpie&Łomża Jackals zmierzą się tam z Sabercats Sopot B.

4. Metropolitans - 2 mecze - 0 pkt;

Ostrołęka będzie gospodarzem turnieju ćwierćfinałowego PLFA 8 w dniu 21 września.