Porażka Volleya w trzecioligowym debiucie

Siatkówka 27 października 2015 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka przegrał z SPS 4CV Garwolin 1:3 w spotkaniu 1. kolejki III ligi mazowieckiej siatkarzy. Ostrołęczanie zmierzyli się z jednym z najsilniejszych zespołów trzecioligowych, potrafili jednak momentami nawiązać bardzo wyrównaną walkę.

Pierwszy i drugi set ekipa gospodarzy pewnie zapisała na swoim koncie, skrzętnie wykorzystując każdy błąd drużyny przyjezdnej. Karta odwróciła się w trzecim secie, kiedy to podopieczni Michała Zalewskiego wskoczyli na dobre tory i pokonali gospodarzy 25:23. Ostatnia partia była niezwykle zacięta, lecz po emocjonującej końcówce lepsi okazali się garwolinianie. SPS Volley zaliczył więc przegrany debiut w III lidze, ale mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie już tylko lepiej.

Kolejny mecz, tym razem przed własną publicznością, drużyna z Ostrołęki rozegra 7 listopada o godzinie 19.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia - w 2. kolejce Volley podejmie wtedy UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki.

SPS 4CV Garwolin – SPS Volley Ostrołęka 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:23)