Powiat ostrołęcki traci punkty w A-Klasie

Piłka nożna 31 maja 2016 Komentarzy

Aż osiemnaście bramek padło w trzech meczach drużyn z powiatu ostrołęckiego w 23. kolejce A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Wysokie porażki poniosły Rzekunianka Rzekuń i Aldo Bartnik Myszyniec, z kolei remis z niżej notowanym rywalem wywalczyła ekipa Kurpika Kadzidło.

Pojedynek z liderem stoczyć musiała ekipa z Rzekunia pod wodzą trenera Pawła Sendrowskiego. Goście po 34 minutach prowadzili już jednak aż 4:0, praktycznie przesądzając losy spotkania. Rzekuniance należą się jednak brawa za drugą połowę, w której gracze z naszego powiatu nie poddali się i nawet zdołali strzelić dwie bramki, których autorem był Radosław Wierzbowski.

Remisowe starcie z GUKS Krasnosielc odnotował Kurpik Kadzidło. Gracze trenowani przez Arkadiusza Chmielewskiego wyszli na prowadzenie w 54. minucie za sprawą Mateusza Kaczyńskiego, lecz gospodarze wyrównali w 77. minucie za sprawą Przemysława Milewskiego, zachowując jeszcze ostateczne szanse na utrzymanie w A-Klasie. Do będącego tuż nad strefą spadkową Aldo Bartnika Myszyniec GUKS traci pięć punktów. W ten weekend myszynieccy piłkarze ulegli Orłowi Sypniewo aż 2:7.

Rzekunianka Rzekuń - Orzyc Chorzele 2:5 (0:4)
Wierzbowski 64, 90+1 - Rejs 12, Kawiecki 27,34; Brzezicki 32, Tułowiecki 76

RZEKUNIANKA: Tyszka - Białczak, Gocłowski (46' Wołejszo), Il, Kowalski, Lutrzykowski, Olbryś, Pędzich, Podgajny (46' Babicz), Przywojski (46' Kuliś), Wierzbowski.

GUKS Krasnosielc - Kurpik Kadzidło 1:1 (0:0)
Milewski 77 - M. Kaczyński 54

KURPIK: Drężek - Abramczyk, Antoszewski (80' Wiski), Bednarczyk, Buczek, Dawid, B. Kaczyński (46' Staniszewski), M. Kaczyński, S. Kaczyński (82' Dąbkowski), Koczkodan (70' Szurnicki), Mamiński.