PP: Narew II postawiła się Ostrovii [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 17 sierpnia 2021 10 Komentarzy

Piłkarze Narwi II Ostrołęka nie byli faworytem starcia 2. rundy Pucharu Polski COOZPN z Ostrovią Ostrów Mazowiecka, a mimo to napędzili sporo strachu wyżej notowanym rywalom. Ostatecznie goście triumfowali 3:2, strzelając decydującą bramkę niedługo przed końcem starcia.

Pierwszy gol tego meczu padł w 12. minucie - wynik otworzyła Ostrovia. Kamil Rogalski po dośrodkowaniu z prawej strony boiska wyprzedził bramkarza Narwi i dał gościom prowadzenie. Narwianie potrafili jednak konstruować akcje i w 23. minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Olbryś.

Drugą połowę goście rozpoczęli od gola, ale nie został on uznany ze względu na pozycję spaloną. W 67. minucie Narew II wyszła na prowadzenie: do siatki trafił Mieszko Grodzki, który poprzedni sezon spędził w IV-ligowym KS CK Troszyn. Goście szybko odpowiedzieli wyrównującą bramką Pawła Murawskiego.

Wydawało się, że kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Partyzantów obejrzą rzuty karne. Jednak na 4 minuty przed końcem meczu Murawski strzelił swojego drugiego gola, dając Ostrovii awans do kolejnej rundy. W ostatniej akcji meczu Narwianie domagali się jeszcze rzutu karnego, ale sędzia w tym momencie wskazał... na środek boiska, gwiżdżąc po raz ostatni. Ostrovia wygrała 3:2, ale piłkarze trenera Mariusza Sadłowskiego mogą być zadowoleni z tego meczu: postawili się rywalowi grającemu dwie ligi wyżej.

Narew II Ostrołęka – Ostrovia Ostrów Maz. 2:3 (1:1)

Bramki: Olbryś 23, Grodzki 67 – Rogalski 12, Murawski 69, 86

Narew II Ostrołęka: A. Drężek – Gocłowski, Bolc, Madrak – Białobrzeski, Grudziński (88. Miłoszewski) – Szklanko (77. Sadłowski), Dmochowski, Grodzki – Olbryś, Klec (66. Banach).