Pracowity weekend Korony. Sparingi z Kryształem i Bartnikiem

Piłka nożna 18 lutego 2019 4 Komentarze

Piłkarze Korony Ostrołęka w ubiegły weekend rozegrali dwa mecze sparingowe w ramach przygotowań do wiosennych rozgrywek. Pierwsza drużyna wygrała 3:1 z Kryształem Glinojeck, druga - uległa 1:3 Aldo Bartnikowi Myszyniec.

Podopieczni Tomasza Staniórskiego, którzy wiosną powalczą o poprawienie 11. pozycji w IV lidze mazowieckiej, zmierzyli się z zespołem z Glinojecka. Wszystkie bramki padły po przerwie. Pierwszy gol dla Korony padł już dwie minuty po przerwie (samobójcze trafienie), później do siatki gości trafili też Bartosz Gąska oraz Maciej Staszczuk. Drużyna przyjezdna zdołała trafić honorowo z rzutu karnego i skończyło się wynikiem 3:1.

Taki sam rezultat padł w meczu rezerw. Tu jednak wygrali rywale Korony II. Lepsi byli piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec, którzy wygrali 3:1 po golach Adriana Gwiazdy, Macieja Szymańskiego i Marcin Kamińskiego.

Kolejny sparing IV-ligowej Korony już w najbliższą środę. Rywalem będzie Nadnarwianka Pułtusk.