Puchar Polski: Bartnik Myszyniec gromi i gra dalej!

Piłka nożna 06 września 2017 0 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec pokonał Mazowsze Jednorożec 4:0 w 3. rundzie okręgowego Pucharu Polski. Rywal z ligi okręgowej nie miał żadnych szans w pojedynku z zespołem z powiatu ostrołęckiego.

Przewaga Aldo Bartnika w środowym starciu nie podlegała dyskusji. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie systematycznie powiększali przewagę i skończyło się na wyniku 4:0. Strzelcami bramek dla drużyny z Myszyńca byli Piotr i Paweł Magdaleńscy, a także Kamil Stań i Tomasz Murach.

Aldo Bartnik wywalczył awans do 4. rundy, która odbędzie się za tydzień, 13 września o godz. 16.30. Z kim zagra klub z Myszyńca? O tym już wkrótce w naszym serwisie.

Aldo Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 4:0 (1:0)
⚽ Piotr Magdaleński, Kamil Stań, Paweł Magdaleński, Tomasz Murach

Aldo Bartnik: Warych - Góralczuk (57' Krawczyk), Kobus, Lemański, Pa. Magdaleński, Szymański (79' K. Murach), Arcichowski (51' Stań), Kowalczyk (57' Balcerzyk), Pi. Magdaleński, T. Murach, Sz. Kulas (65' Krajza).