Puchar Polski: Dobry występ Marii Pisarek! Była najmłodsza, jest w "10"

Inne 18 października 2018 2 Komentarze

W niedzielę 14 października w Mińsku Mazowieckim, odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness seniorów.W kat. bikini fitness do 166cm startowała Maria Pisarek, trenująca w ostrołęckim klubie Kuźnia. Mimo najliczniejszej kategorii (aż 26 zawodniczek), Marysia jako najmłodsza w grupie, zajęła ósme miejsce.

W niedzielę 14 października w Mińsku Mazowieckim, odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness seniorów. W kat. bikini fitness do 166cm startowała Maria Pisarek, trenująca w ostrołęckim klubie Kuźnia. Mimo najliczniejszej kategorii (aż 26 zawodniczek), Marysia jako najmłodsza w grupie, zajęła ósme miejsce.

To nie pierwszy sukces Marii Pisarek w tym roku. Pisaliśmy już o jej doskonałym występie na zawodach IFBB Diamond Cup FIWE 2018.

Tym razem Pisarek była na 8. miejscu w 26-osobowej stawce. Zwyciężyła Anna Woźniakowska z KS Michael Warszawa, przed Justyną Zięciną z KS Śląskie Harpagany i Katarzyną Dmochewicz z KS Fit Elite Poznań.