Raport z piłkarskich rozgrywek młodzieżowych - odc. 3 [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 15 września 2015 3 Komentarze

Między 8 a 13 września rozegrano wiele bardzo ciekawych spotkań piłkarskich w rozgrywkach młodzieżowych. W naszym cotygodniowym zestawieniu prezentujemy wyniki oraz strzelców bramek dla naszych zespołów.

Między 8 a 13 września rozegrano wiele bardzo ciekawych spotkań piłkarskich w rozgrywkach młodzieżowych. W naszym cotygodniowym zestawieniu prezentujemy wyniki oraz strzelców bramek dla naszych zespołów.

8-11 WRZEŚNIA

1 Liga Okręgowa C1 Trampkarz – 1. Kolejka (zaległy) – 08.09

UKS MAG Ostrołęka – OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 4-1
bramki dla UKS Mag: Bartosz Przybyła (dwie), Juliusz Żebrowski, Michał Zieliński

2 Liga okręgowa C2 Trampkarz gr. 2  – 3. Kolejka – 08.09

MKS NAREW Ostrołęka – TĘCZA Łyse 1-9
bramka dla Narwi: Kacper Pyskło; dla Tęczy: Amelia Małż (trzy), Daniel Wezner (dwie), Jakub Ciężar, Bartosz Sawicki, Kamil Gadomski, Szymon Szulc

1 Liga Okręgowa C2 Trampkarz – 2. Kolejka – 09.09

WKRA Żuromin – UKS ZŁOTA Ostrołęka 2-5
bramki dla Złotej: Igor Sumara (dwie), Jakub Żendzian, Filip Kiernozek, Wojciech Dąbkowski.

Liga okręgowa D1 Młodzik – 2. Kolejka – 09-10.09

GUKS Krasnosielc – APN Ostrołęka 0-12
bramki dla APN: Radosław Zyśk (pięć), Patryk Bielewicz(trzy), Adrian Łabuda (dwie) + dwie samobójcze.

KURPIK Kadzidło – OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 1-9
bramka dla Kurpika: Izabela Samsel;

2 Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy – 3. Kolejka – 9-11.09

ALDO BARTNIK Myszyniec – KURPIK Kadzidło 4-0
bramki dla Aldo Bartnika: Jakub Grądzik (dwie), Jakub Kowalczyk, Kamil Romanowski

KORONA Ostrołęka – ORZ Goworowo 4-2

1 Liga okręgowa C1 Trampkarz – 4. Kolejka – 11.09

WKRA Radzanów – UKS MAG Ostrołęka 1-2
bramki dla UKS Mag: Damian Białobrzeski, Juliusz Żebrowski

Liga okręgowa Orlików – gr. 2, 2. Kolejka – 11.09

TĘCZA Łyse – ORZYC Chorzele 8:2

Liga okręgowa Orlików – gr. 3 – 2. Kolejka – 11.09

UKS ZŁOTA Ostrołęka – UKS AP Ostrów Mazowiecka 2-8
bramki dla Złotej: Jakub Godlewski, Igor Geżyński;

Liga Okręgowa B1 Junior Młodszy – 2. Kolejka – 11.09
KURPIK Kadzidło – KS Wąsewo 6-0
bramki dla Kurpika: Kamil Mamajek (dwie), Szymon Samsel (dwie), Cezary Sieniawski, Łukasz Kłos.

1 Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy – 3. Kolejka – 11.09
UKS ZŁOTA Ostrołęka – WKRA Żuromin 1-1
bramka dla Złotej: Wojciech Dziadak

12-13 WRZEŚNIA

2 Liga Okręgowa C2 Trampkarz gr.2 – 3. Kolejka – 12-13.09

KS Wąsewo – KS CK Troszyn 2:0

ŚWIT Baranowo – KURPIK Kadzidło 2:2
bramki dla Świtu: Arkadiusz Faderewski (dwie); dla Kurpika: Karol Nowak (dwie);

Liga okręgowa D1 Młodzik – 3. Kolejka – 12.09

APN Ostrołęka – KURPIK Kadzidło 11-0
bramki dla APN: Radosław Zyśk (cztery), Kevin Karwowski (dwie), Konrad Ciecierski (dwie), Patryk Bielewicz (dwie), Michał Sendrowski.

Liga okręgowa D2 Młodzik – 1. Kolejka – 12.09

ORZEŁ Sypniewo – MKS NAREW Ostrołęka 0:0

Liga okręgowa Orlików – gr. 3 – 2. Kolejka – 12.09

FK JANTAR Ostrołęka – APN Ostrołęka 0-17
bramki dla APN: Jakub Domański (pięć), Maciej Samluk (dwie), Bartosz Gołaszewski (dwie), Krystian Roman (trzy), Jakub Trzciński, Franciszek Jastrzębski, Bartłomiej Krasiewicz (dwie) + Gabriela Dymerska (samobójcza).

2 Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy – 4. Kolejka – 12-13.09

ORZ Goworowo – ALDO BARTNIK Myszyniec 2-4
bramki dla Orza: Jakub Zięba (dwie); dla Bartnika: Aleksy Rolka (dwie), Fabian Czajkowski, Dominik Gąska;

PEŁTA Karniewo – KURPIK Kadzidło 4-1
bramka dla Kurpika: Kamil Mamajek.

1 Liga Okręgowa C2 Trampkarz – 3. Kolejka – 12.09

UKS ZŁOTA Ostrołęka – KORONA Ostrołęka 0:0

1 Liga Wojewódzka C2 Trampkarz gr. 1 – 6. Kolejka – 12.09

UKS NAREW Ostrołęka – SSM WISŁA Płock 0-8

1 Liga Wojewódzka B2 Junior Młodszy gr. 1 – 6. Kolejka – 12.09

KORONA Ostrołęka – ŻYRARDOWIANKA Żyrardów 4-3
[więcej o meczu]

1 Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy – 4. Kolejka – 13.09

ULKS Ołdaki – UKS ZŁOTA Ostrołęka 3-3
bramki dla Złotej: Krzysztof Trzciński, Kamil Jarocki, Bartłomiej Jarnutowski; dla ULKS: Krystian Żyłko (dwie), Rafał Szabłowski.

1 Liga Wojewódzka A1 Junior gr. 1 – 4. Kolejka – 13. 09
START Proboszczewice – MKS NAREW Ostrołęka 3:0 walkower

Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu I ligi wojewódzkiej trampkarzy pomiędzy UKS Narew Ostrołęka a Wisłą Płock. Kolejne zestawienie wyników drużyn młodzieżowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego znajdziecie za tydzień w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
12:56, 15 września 2015

ULKS Ołdaki

bramki dla ULKS: Rafał Szabłowski i
2 Krystian Żyłko  


...
13:20, 15 września 2015

grzesiek

Brawo dla UKS MAG, ważne dwa zwycięstwa ;)))


...
14:41, 15 września 2015

Władek

Jak Narew to i walkower, klasyka



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.