Remis Troszyna w Żurominie. Zobacz wyniki 7. kolejki okręgówki

Piłka nożna 19 września 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn zremisował z Wkrą Żuromin 2:2 w spotkaniu 7. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego prowadziła już 2:0, lecz ambitnie grający gospodarze doprowadzili do remisu. Jak wygląda obecnie tabela okręgówki?

Grający trener KS CK Troszyn Łukasz Bałazy

Mecz Wkry z Troszynem dobrze rozpoczął się dla naszej lokalnej drużyny. KS CK szybko wyszedł na prowadzenie za sprawą Daniela Chromika, a na półmetku pierwszej połowy było już 2:0 po golu Artura Abramczyka. Duży wpływ na końcowy wynik miały dwa wydarzenia z końcówki pierwszej połowy: najpierw gospodarze zdobyli kontaktową bramkę, a później czerwoną kartkę zobaczył Kamil Dzwonkowski.

W drugiej połowie Troszyn postawił na obronę, lecz zabrakło kilku minut. W 87. minucie gospodarze doprowadzili do remisu i mecz zakończył się podziałem punktów. KS CK z dorobkiem jedenastu punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli okręgówki. Liderem jest wciąż niepokonana Korona Ostrołęka.