Rzekunianka uległa KS Śniadowo

Piłka nożna 19 lutego 2015 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń przegrała z KS Śniadowo 0:4 w meczu sparingowym, który rozegrany został w niedzielę 15 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży. Był to czwarty przegrany test-mecz zespołu z Rzekunia w obecnym okresie przygotowawczym.

Wcześniej podopieczni Pawła Sendrowskiego ulegli 0:6 Narwi Ostrołęka, 3:4 Orłowi Kolno oraz 0:5 KS Wąsewo. Spotkanie z KS Śniadowo miało zdecydowanego faworyta, gdyż rywale to ekipa grająca w IV lidze podlaskiej. Na tle wyżej notowanej drużyny Rzekunianka wypadła całkiem nieźle, sporo operując piłką i będąc równorzędnym rywalem dla Śniadowa. Niestety, do przerwy czwartoligowiec strzelił trzy bramki po indywidualnych błędach piłkarzy z powiatu ostrołęckiego.

W drugiej połowie Rzekunianka straciła jeszcze jedną bramkę, ustaliła ona wynik meczu. Kolejne spotkanie sparingowe zawodnicy z Rzekunia zagrają w najbliższą niedzielę 22 lutego. Przeciwnikiem będzie A-Klasowy Aldo Bartnik Myszyniec.