Seniorki Nike kontynuują zwycięską passę

Piłka nożna 25 października 2015 Komentarzy

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka nie zwalniają tempa. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego wygrały swój drugi mecz w rozgrywkach III ligi, pokonując SPS Konstancin Jeziorna 3:0. Ostrołęczanki w tym sezonie nie straciły jeszcze seta i plasują się w ścisłej czołówce tabeli.

Spotkanie przeciwko SPS Konstancin Jeziorna miało niezwykle podobny przebieg jak mecz pierwszej kolejki, w którym ostrołęczanki pokonały SOS Węgrów. To nasze zawodniczki udanie rozpoczynały seta i osiągały przewagę, która okazywała się być nie do odrobienia dla przyjezdnych. Po ostatniej akcji siatkarki Nike mogły cieszyć się z kolejnego pewnego zwycięstwa.

Dobry początek sezonu zwiastuje ogromne emocje, jakie mogą nas czekać w końcówce rozgrywek. Przypomnijmy, że prezes OTPS Nike Dariusz Piersa postawił przed drużyną seniorek konkretny cel, jakim jest zajęcie miejsca premiowanego grą w barażach o awans do II ligi. Po meczach z Węgrowem i Konstancinem można być dobrej myśli, naszym siatkarkom życzymy kolejnych tak udanych występów.

Nike Ostrołęka - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)

Skład Nike: Urszula Iwaniuk, Klaudia Jadczak, Michalina Liszewska, Magda Piersa, Kamila Kolanowska, Magdalena Wiszowata, Klaudia Chełstowska, Karolina Kośka, Aleksandra Mierzejewska, Anna Kaczyńska i Joanna Sobotka (libero)