Seniorki Nike pokonały Ósemkę

Siatkówka 12 stycznia 2015 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka odniosły trzecie zwycięstwo w swoim czwartym meczu rozgrywek III ligi mazowieckiej. Podopieczne Tomasza Pakieły wygrały z Ósemką Siedlce 3:1 i umocniły się na pozycji wicelidera tabeli.

Ostrołęczanki pewnie wygrały dwa pierwsze sety, prowadziły także w trzeciej partii i wydawało się, że pewnie zmierzają po wygraną 3:0. Końcówka trzeciej odsłony należała jednak do przyjezdnych, młode siatkarki z Siedlec wygrały do 23 i przedłużyły swoją szansę na korzystny wynik.

Zawodniczki Nike wyszły na czwartego seta podrażnione przegraną końcówką poprzedniej części meczu. Widać to było praktycznie w każdej akcji, ostrołęckie siatkarki wygrały 25:10 i w całym meczu 3:1. Trener Tomasz Pakieła był bardzo zadowolony z ligowego zwycięstwa swojej drużyny.

- Poza dwoma-trzema przestojami, w których traciliśmy po kilka punktów z rzędu, był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Bardzo fajnie dziewczyny zareagowały po przegranej trzeciej partii. Pełna koncentracja i praktycznie bezbłędna gra i zwycięstwo do 10. Pokazały, że stać nas na grę na niezłym poziomie - podsumował trener Tomasz Pakieła w wypowiedzi dla oficjalnej strony internetowej klubu.

Kolejny mecz seniorek Nike zaplanowano na środę 14 stycznia. W hali ZSZ nr 1 w Ostrołęce drużyna gospodyń podejmie lidera, MOS Wola Warszawa. Początek meczu o godzinie 19.00.

Nike Ostrołęka - Ósemka Siedle 3:1 (25:23, 25:13, 23:25, 25:10)

Skład Nike: Urszula Iwaniuk, Justyna Kowalczyk, Anna Niedbajło, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Aleksandra Piersa, Joanna Sobotka (libero) oraz Natalia Ossowska, Klaudia Chełstowska i Ola Mierzejewska (libero).