Seniorki Nike wciąż w dobrej formie

Siatkówka 07 lutego 2015 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka pokonały Olimp Tłuszcz 3:0 w meczu III ligi mazowieckiej, który odbył się w czwartek 5 lutego w Ostrołęce. Podopieczne Tomasza Pakieły zagrały w osłabieniu, lecz nie miały żadnych problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala.

Pierwszy i drugi set miały bardzo podobny przebieg. Do połowy setów trwała wyrównana walka dosłownie punt za punkt. Kiedy jednak partie wchodziły w decudującą fazę, górę brało doświadczenie ostrołęckiego zespołu i końcówki rozstrzygane były na korzyść Nike. Trzeci set to już zdecydowana przewaga naszego zespołu od samego początku i wysokie zwycięstwo do 14.

Nike Ostrołęka - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:19, 25:21, 25:14)

Nike: Justyna Kowalczyk, Anna Niedbajło, Michalina Liszewska, Klaudia Jadcazak, Aleksandra Piersa, Natalia Ossowska, Aleksandra Mierzejewska (libero) oraz Klaudia Chełstowska, Magdalena Wiszowata i Karolina Kośka (libero).