Siódemka na Mistrzostwach Mazowsza i Warszawy

Lekkoatletyka 12 marca 2018 0 Komentarzy

10 Marca w stolicy kraju odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Warszawy w Biegach Przełajowych, w których wystartowała 12 osobowa grupa zawodników Siódemki Ostrołęka. Zdobyli oni srebrny i dwa brązowe medale.

Drugie miejsce w biegu na 4000m juniorów U-20 (czwarte w kategorii open) zajął Adam Piątkowski (13:37) ulegając zaledwie o jedną sekundę rywalowi z Siedlec (13:36). Brązowy medal w biegu na 1500m młodziczek (U-16) zajęła Klaudia Pażych (7:21) Także brązowy medal w biegu na 1000m dziewcząt (U-14) wywalczyła Małgorzata Wierzbowska (3:59) przegrywając walkę o srebrny medal również o sekundę.

Tuż za podium uplasowali się bracia Kosakowscy w biegu na 1000m chłopców (U-14). Adrian był czwarty (do brązu zabrakło dwie sekundy), a Artur piąty (ze stratą do medalu wynoszącą trzy sekundy).