Siódemka startuje na lekkoatletycznych arenach

Piłka nożna 20 czerwca 2018 0 Komentarzy

W ostatni weekend zawodnicy ostrołęckiej Siódemki startowali w kilku miejscach w Polsce. Zobacz ich wyniki.

W piątek 15 czerwca w Kutnie w XIV Mityngu o Różę Kutna (Mityng klasy MM) wystartowała Magdalena Lenkiewicz, która biegała na 100 i 200m. Na 100m uzyskała czas 13,40s, a na 200m 27,96s.

Następnego dnia w niedzielę 17 czerwca w Gdańsku w 46 Memoriale Żelewicza (także Mityng klasy MM) startowały nasze 3 zawodniczki. Najwyżej sklasyfikowana została Paulina Pilarska, która bieg na 400m przez płotki ukończyła na 4 miejscu z zaczem 66,77s, 5 miejsce w trójskoku zajęła Marta Łada – 11,56m. Obie startowały także na 100m uzyskując odpowiedni czasy 13,74 (rekord życiowy Pauliny) i 13,69s - Marta. 9 miejsce w Biegu na 3000m zajęła Martyna Budziłem osiągając najlepszy wynik w tym sezonie – 10:42,35s.

W niedzielę 17 czerwca w Ostrołęce w IV Biegu Kolejarza na dystansie 3 km wystartował Karol Rogoziński, który bezapelacyjnie wygrał ten bieg.

Tydzień wcześniej 9 czerwca w Siedlcach Daniel Gadomski wychowanek Siódemki, obecnie reprezentujący AZS-AWF Warszawa, wygrał bieg na 800m osiągając wynik 1:53,93s.