Sławomir Mąka z Ostrołęki na podium III Półmaratonu Strażackiego w Ciechocinku [ZDJĘCIA]

Lekkoatletyka 25 września 2014 Komentarzy

Podczas trzeciej edycji Strażackiego Półmaratonu „Termy Ciechocinek” reprezentant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce, Sławomir Mąka zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz 23 w klasyfikacji OPEN.

III Strażacki Półmaraton „Termy Ciechocinek” odbył się w środę, 24 września. W zawodach Ostrołękę reprezentował Sławomir Mąka, emerytowany strażak, wieloletni pracownik miejscowej jednostki PSP. Swój start z pewnością zaliczyć może do udanych, zajął bowiem I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Osiągając czas 1:28:40 zajął w półmaratonie 23 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

W organizowanych już po raz trzeci zawodach w ramach III Półmaratonu Termy Uzdrowisko Ciechocinek startował łącznie 72 zawodników.