Sparingi: Narew wygrała z MKS Małkinia (zdjęcia)

Piłka nożna 09 marca 2019 15 Komentarzy

W dzisiejszym sparingu na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa Narew Ostrołęka odniosła zwycięstwo nad MKS Małkinia. Podopieczni Dariusza Narolewskiego wygrali 3:0.

Pierwszego gola już w ósmej minucie strzelił Paweł Kuzia. Cztery minuty później Narwianie prowadzili już 2:0, na listę strzelców wpisał się Kamil Gontarz. Na trzecią bramkę czekaliśmy do 72. minuty, tym razem do siatki trafił powracający do gry po dłuższej przerwie Tomasz Niedźwiecki.

Narew wystąpiła w składzie: Woźniak – Popieniek, Pełtak, Skarzyński, Jóźwiak – Dworecki, Markowski, Sowa, Kuzia, Gontarz – Dąbrowski II. Zagrali również: Majewski, Karwowski, Piersa, Sobotka, Cendrowski, Przyborowski, Niedźwiecki, Mierzejewski, Żendzian.