Sparingowa porażka Narwi z Makowianką (zdjęcia)

Piłka nożna 03 lutego 2018 22 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Makowianką Maków Mazowiecki 1:3 w dzisiejszym meczu sparingowym rozegranym w Ostrołęce.

Dla Narwian był to drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. W pierwszym meczu niebiesko-czerwoni przegrali 0:2 z Nadnarwianką Pułtusk. Po kolejnych treningach pod okiem Rafała Koska, przyszedł czas na sprawdzian z Makowianką Maków Mazowiecki, występującą w lidze okręgowej.

W meczu z Makowianką trener Kosek oddelegował na murawę następującą jedenastkę: Woźniak - Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski – Chorążewicz, Markowski, Gontarz, Bednarczyk, Piersa, A. Mierzejewski, Kobrzyński. Już w trzeciej minucie nastąpiła zmiana, gdyż urazu doznał Adrian Piersa, w jego miejsce wszedł Piotr Wysocki. W pierwszej połowie obie drużyny miały swoje szanse, choć groźniej atakowała Makowianka - po jednym z zaskakujących strzałów piłka odbiła się od słupka.

Gole zobaczyliśmy w drugiej połowie. Makowianka objęła prowadzenie, ale chwilę później Narew doprowadziła do remisu, po tym jak podanie Jakuba Podgajnego wykończył Bartosz Pędzich. Goście nie zamierzali jednak składać broni i strzelili drugiego gola, a wynik meczu ustalili z rzutu karnego. Ostatecznie przedstawiciel okręgówki wygrał w Ostrołęce 3:1.

Narew Ostrołęka – Makowianka Maków Mazowiecki 1:3
Bramki: Pędzich 69 – ? 67, ? 72, ? 82 (k)

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski – Chorążewicz, Gontarz, Markowski, Bednarczyk, Piersa (6. Wysocki) – A. Mierzejewski, Kobrzyński. W drugiej połowie zagrali także: Domalewski, Młynarski, Bolc, Popieniek, Chaberek, Podgajny, Pędzich, Choroszewski, Przyborowski, Zyśk.