Sparingowa wygrana Świtu nad Żaglem Piecki

Piłka nożna 01 lutego 2015 Komentarzy

Świt Baranowo pokonał Żagiel Piecki 4:3 w meczu towarzyskim, który w sobotę 31 stycznia odbył się na boisku w Baranowie. Goście to czwarta drużyna B-Klasy warmińsko-mazurskiej, postawili jednak ciężkie warunki przedstawicielowi A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej.

Spotkanie Świtu z Żaglem toczyło się w systemie trzy razy po 35 minut. Pierwsza tercja nie była udana dla podopiecznych Daniela Zyry. Świt nie grał skutecznie w ataku, w dodatku stracił bramkę po jednej z nielicznych kontr Żagla. Na drugą odsłonę zawodnicy z Baranowa wyszli już dużo bardziej zmotywowani i wyszli na prowadzenie 2:1 po dwóch golach Rafała Ogonowskiego. Niestety, później nadszedł lekki przestój, dzięki czemu po drugiej tercji na prowadzeniu nadal byli goście przy wyniku 2:3.

Najlepsza w wykonaniu gospodarzy była trzecia tercja meczu. Najpierw hat-tricka skompletował Ogonowski, następnie do siatki gości trafił Damian Duszak i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Świtu 4:3. Trener Zyra na pewno nie może być jeszcze w stu procentach zadowolony z gry swoich podopiecznych.

Świt Baranowo - Żagiel Piecki 4:3 [0:1, 2:2, 2:0]

ŚWIT: Marcin Darmochwał - Mateusz Fąk, Wojciech Gąska, Paweł Lutrzykowski, Paweł Zarjewski - Rafał Ogonowski, Damian Duszak, Adrian Wołejszo - Marcin Dobrzyński, Krzysztof Chodkowski - Mateusz Tabaka. Grali również: Krystian Olender, Patryk Olender, Radosław Przybyłek, Szymon Funk.