Sportowy weekend: Siatkarze powalczą o brązowy medal - zobacz plan wydarzeń!

Inne 17 maja 2013 0 Komentarzy

W najbliższy weekend w Ostrołęce nie zabraknie sportowych wydarzeń. Fani tenisa będą mogli obejrzeć turniej deblowy, do gry powrócą również siatkarze Energi Pekpolu, którzy zagrają w dwóch meczach o trzecie miejsce w I lidze. W Ostrołęce zagrają również piłkarze Narwi i Korony HiD.

W najbliższy weekend w Ostrołęce nie zabraknie sportowych wydarzeń. Fani tenisa będą mogli obejrzeć turniej deblowy, do gry powrócą również siatkarze Energi Pekpolu, którzy zagrają w dwóch meczach o trzecie miejsce w I lidze. W Ostrołęce zagrają również piłkarze Narwi i Korony HiD.

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej oraz Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zapraszają do udziału w pierwszym w tym sezonie turnieju deblowym tenisa ziemnego. Zawody rozegrane zostaną w sobotę 18 maja na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Turniejowe spotkania rozgrywane będą do dziewięciu wygranych gemów piłkami Dunlop Fort. Turniej w zależności od liczby zgłoszonych par rozegrany zostanie w grupach (maksymalnie dziesięć zgłoszonych par), powyżej dziesięciu par system pucharowy. Początek rywalizacji w dniu zawodów od godz. 9.00. W najbliższą niedzielę, 19 maja zostanie rozegrany również turniej rocznika 1997 i młodsi oraz zawody mini tenis dla początkujących najmłodszych tenisistów. Turniej rocznika 1997 i młodsi rozpocznie się o godz. 9.00. Minitenis 10.30. Zgłoszenia w dniu imprezy do godziny 9.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka.

W sobotę o godzinie 12.00 Korona HiD Ostrołęka zmierzy się w meczu ligi okręgowej z Tęczą JBB Łyse w derbach powiatu. Ostrołęczanie powalczą o dziesiątą wygraną z rzędu i umocnienie się na pozycji lidera rozgrywek. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa.

Cztery godziny później na płytę główną ostrołęckiego stadionu wybiegną czwartoligowcy. Narew Ostrołęka podejmie drużynę Mazura Gostynin i będzie w tym meczu zdecydowanym faworytem. Mamy nadzieję, że niebiesko-czerwoni przerwą złą passę i odniosą zwycięstwo.

Sobotni wieczór należał będzie do fanów siatkówki. O godzinie 18.00 Energa Pekpol Ostrołęka podejmie Cuprum Mundo Lubin w meczu rywalizacji o trzecie miejsce w lidze. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, wygrany zgarnie 50 tysięcy złotych nagrody z PZPS oraz brązowy medal rozgrywek. Drugi mecz w niedzielę o 17.00. Oba spotkania w hali im. Arkadiusza Gołasia, bilety w cenie 4 zł (ulgowy) i 8 zł (normalny) do nabycia przed meczami w hali.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.