Sportowy weekend: Sporo emocji w nadchodzących dniach!

Inne 29 listopada 2013 0 Komentarzy

Ostrołęccy kibice w najbliższy weekend nie będą mogli narzekać na brak emocji, związanych z występami sportowców z naszego miasta. Czekają na nich emocjonujące wydarzenia z różnych dyscyplin sportu. Sprawdź rozkład wydarzeń i dopinguj ostrołęczan!

Ostrołęccy kibice w najbliższy weekend nie będą mogli narzekać na brak emocji, związanych z występami sportowców z naszego miasta. Czekają na nich emocjonujące wydarzenia z różnych dyscyplin sportu. Sprawdź rozkład wydarzeń i dopinguj ostrołęczan!

Emocje rozpoczną się już w piątkowy wieczór. O godzinie 19.30 zawodniczki drużyny seniorek Nike Ostrołęka w kolejnym trzecioligowym starciu podejmą drużynę Lider Radom. Faworytkami starcia będą gospodynie, warto więc wspierać je dopingiem - mecz odbędzie się w sali ZSZ nr 1 przy ul. 11 listopada 20. Wstęp wolny.

W sobotę, 30 listopada od godzin porannych w hali przy ul. Partyzantów odbywał się będzie turniej tenisa Mebpol Cup.  W zawodach wezmą udział zawodnicy z Ostrołęki, Łomży i Zambrowa. Nie zabraknie najlepszych tenisistów sezonu letniego, a kibice zacierają już ręce na pojedynek Jordana Czapskiego i Adama Styły, którzy są najwyżej rozstawionymi zawodnikami turniejowych zmagań. Finałowy mecz zaplanowano na godzinę 16.00. Wstęp wolny.

Sobotni wieczór należał będzie do piłkarzy ręcznych ostrołęckiej Trójki, którzy we własnej hali zagrają z Pabiksem Pabianice i postarają się o niespodziankę, którą byłoby zwycięstwo w tym spotkaniu. Początek meczu o godzinie 17.00 w sali ZS nr 5 przy ul. Berlinga. Wstęp wolny.

W niedzielę, 1 grudnia od godziny 11.00 w hali przy ul. Partyzantów na kibiców czekają emocje związane z boksem. W mityngu bokserskim zmierzą się zawodnicy z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży, Regimina i Szczytna. Zawody sponsorowane są przez Urząd Marszałkowski. Bokserzy zapraszają na swoje walki - wstęp wolny.

Równo w południe do swojego meczu przystąpią zawodnicy siatkarskiej drużyny juniorów Pekpolu Ostrołęka, którzy w sali ZSZ nr 1 przy ul. 11 listopada 20 zmierzą się z Metrem I Warszawa - jedną z najlepszych młodzieżowych drużyn w Polsce. Podopieczni Włodzimierza Nowaczyka nie będą faworytami tego meczu, ale stać ich na niespodziankę. Wstęp wolny.

O godzinie 15.00 w ZSZ nr 1 na parkiet wkroczą siatkarki Nike - tym razem z zespołu kadetek. Zagrają one z Torstarem Kobyłka w meczu II ligi mazowieckiej w swojej kategorii wiekowej. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.