SPS Volley z pierwszą wygraną w sezonie

Siatkówka 09 listopada 2015 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka pokonał Spartę Grodzisk Mazowiecki 3:1 w spotkaniu 2. kolejki III ligi mazowieckiej siatkarzy. Podopieczni Michała Zalewskiego zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Ostrołęczanie przystąpili do spotkania podrażnieni inauguracyjną porażką w Garwolinie. Widać to było szczególnie w pierwszym secie, w którym nasi siatkarze wyraźnie pokonali przyjezdnych z Grodziska Mazowieckiego. W drugiej odsłonie rywale postawili trudniejsze warunki, ale i tak set zakończył się wygraną Volleya.

Siatkarze Sparty po dwóch przegranych setach nie zamierzali się jednak poddawać, co pokazali w trzeciej odsłonie. Lepsza postawa przyjezdnych zaowocowała ich wygraną 25:20. Podopieczni Michała Zalewskiego w czwartej partii powrócili jednak do swojego stylu gry i przypieczętowali wygraną w sobotnim spotkaniu.

MVP meczu został wybrany zawodnik SPS Volley Ostrołęka Bartosz Małkowski.

SPS Volley Ostrołęka – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:18, 25:21, 20:25, 25:19)

SPS Volley Ostrołęka: Boros, Zalewski, Pędzich, Kwiatkowski, Zalewski, Boros, Gaładyna, Małkowski, Dąbrowski, Mierzejewski, Danielski, Ropiak, Kuczyński (l), Murzyn (l).