SPS Volley zanotował siódmą porażkę

Siatkówka 11 stycznia 2016 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka przegrał z MKS MDK Warszawa 0:3 w meczu III ligi mazowieckiej siatkarzy. Ostrołęczanie wciąż nie mogą odnaleźć dobrej formy i po dziewięciu spotkaniach mają na swoim koncie tylko pięć punktów.

Mecz przeciwko wiceliderowi tabeli nie wyglądał tak jednostronnie, jak mógłby wskazywać na to wynik. Wyraźną przewagę przyjezdni uzyskali tylko w pierwszym secie, którego wygrali 25:17. Kolejna odsłona była już niezwykle wyrównana i naprawdę niewiele brakowało by siatkarze SPS Volley doprowadzili do wyrównania w całym meczu. Po emocjonującym finiszu seta cieszyli się jednak warszawiacy, wygrywając na przewagi 27:25. W trzeciej partii goście potwierdzili wysokie aspiracje i mimo ambitnej postawy Volleya wygrali 25:22 i w całym meczu 3:0.

Beniaminkowi III ligi nie jest łatwo w tych rozgrywkach - ostrołęcki zespół wciąż "płaci frycowe". Nasi siatkarze przegrali siedem z dziewięciu meczów i plasują się na jedenastym miejscu w tabeli. Przełamanie może jednak przyjść już za tydzień - 17 stycznia o godzinie 19.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia ostrołęczanie zagrają przeciwko Zawkrzu Mława, czyli ostatniej drużynie III ligi. Co ciekawe, w Mławie padł wynik 3:0 dla Zawkrza, przez co gracze Volleya pałają rządzą rewanżu. Zapowiada się więc niezwykle ciekawe widowisko.

SPS Volley Ostrołęka - Zawkrze Mława 0:3 (17:25, 25:27, 22:25)