SPS Volley zaskoczony przez rywala z Warszawy

Siatkówka 16 listopada 2015 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka przegrał z UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 w spotkaniu 3. kolejki III ligi mazowieckiej. Naszym siatkarzom kompletnie nie wyszły pierwsze dwa sety, po czym powrót do dobrej gry okazał się tylko chwilowy. Była to druga porażka Volleya w tym sezonie.

Trzecioligowa ekipa MOS Wola kapitalnie rozpoczęła niedzielne starcie w Ostrołęce. Przyjezdni unikali błędów własnych, a do tego byli niezwykle pewni w zagrywce i ataku, co doprowadziło do tego, że dali zdobyć gospodarzom tylko 30 małych punktów w dwóch setach. Poprawa nadeszła w partii trzeciej, która po emocjonującej końcówce zakończyła się wygraną ostrołęckich siatkarzy.

Niestety, czwarta odsłona znów należała do rywali i tym samym to gracze ze stolicy zapisali na swoim koncie trzy punkty po wygranej 3:1. Dla SPS Volley była to druga porażka w tym sezonie (wcześniej nasi siatkarze przegrali z SPS 4CV Garwolin), podopieczni Michała Zalewskiego mają także jedno zwycięstwo (ze Spartą Grodzisk Mazowiecki).

Kolejny mecz trzecioligowcy z Ostrołęki rozegrają 21 listopada o godzinie 19.00 na wyjeździe przeciwko Lesanowi Halinów. Najbliższy rywal Volleya ma obecnie na swoim koncie komplet zwycięstw.

SPS Volley Ostrołęka – UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (13:25, 17:25, 26:24, 20:25)

SPS Volley : Boros, Zalewski, Pędzich, Kwiatkowski, Boros, Kadłubowski, Gaładyna, Majkowski, Dąbrowski, Mierzejewski, Danielski, Krajewski, Kuczyński (l), Skiba (l).