Squatina z medalami w Ciechanowie

Pływanie 03 lutego 2017 3 Komentarze

Ośmioosobowa reprezentacja Squatiny Ostrołęka wzięła udział w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Ostrołęczanie zdobyli cztery medale, notując wiele wartościowych wyników.

Weronika Jankowska zdobyła srebrny medal na 50 m stylem dowolnym z nowym rekordem życiowym, do Blanki Mulewskiej należał brąz 50 m stylem klasycznym i również rekord życiowy, Maciej Romanowski "życiówkę" i srebrny medal uzyskał na 50 m stylem motylkowym, a Jakub Bieżuński zdobył złoto na 50 m stylem motylkowym.

Na 16 startów pływacy Squatiny pobili aż 12 rekordów życiowych i zajęli 2. miejsce w klasyfikacji postępów. Oprócz wymienionych medalistów, udział w zawodach wzięli także: Oliwia Charewicz, Maja Barańska, Maja Wołosz i Patrycja Marcińczyk.