Sukces OKKK! Trzy powołania na Mistrzostwa Świata do Tokio

Sporty walki 06 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Świetna wiadomość od Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Trzy zawodniczki z Ostrołęki reprezentować będą kraj na Mistrzostwach Świata w karate, które zaplanowane zostały jeszcze w tym miesiącu w Tokio.

- Emilia Chimkowska, Dominika Pyskło i Beata Opęchowska będą reprezentować Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, Miasto Ostrołęka i Polskę podczas Mistrzostw Świata Karate Kyokushin, które odbędą się w Tokio w dniach 21 – 22 kwietnia br - poinformował klub.

Emilia Chimkowska to brązowa medalistka Mistrzostw Europy w Lyonie z 2017 roku, na tych samych zawodach Beata Opęchowska zajęła 4. miejsce. Z kolei Dominika Pyskło zdobyła złoty medal Pucharu Europy w Budapeszcie. Czas na kolejne sukcesy i - mamy nadzieję - udany start w Japonii.

Gratulujemy powołań i życzymy powodzenia!

Na zdjęciu: zawodnicy OKKK z trenerem sensei Wiesławem Orzołem na Mistrzostwach Europy w Lyonie w 2017 roku.