Świerdzewski nie do pokonania w duathlonie: Komplet wyników

Inne 17 września 2013 Komentarzy

Damian Świerdzewski został zwycięzcą ostrołęckich zawodów w duathlonie, które odbyły się w ostatni weekend. Prezentujemy pełny komunikat z zawodów, w których udział wzięło trzydziestu zawodników w tym przedstawiciele władz miasta.

Uczestnicy mieli do pokonania trasę około 5 km biegnąc i około 10 km jadąc rowerem. Trasa biegu wyznaczona była, podobnie jak w roku ubiegłym, wzdłuż tzw. ostrołęckiej obwodnicy. Nowością natomiast było wydłużenie trasy rowerowej, która wiodła na hałdę.

Zwyciężył Damian Świerdzewski z klubu UKS Siódemka Ostrołęka z czasem 0:44,01. Na liście zawodników znajdują się również inne ciekawe nazwiska: na 24. miejscu z czasem 0:59,44 zawody ukończył dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, Robert Juchniewicz. Około dziesięć minut później jako 28. na metę wkroczył radny miejski Wojciech Zarzycki.