Świt i Aldo Bartnik bez kompletu punktów

Piłka nożna 04 kwietnia 2015 0 Komentarzy

Świt Baranowo i Aldo Bartnik Myszyniec rozegrały kolejne mecze w ramach rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Niestety, w ten przedświąteczny czas żadnemu z zespołów z powiatu ostrołęckiego nie udało się zdobyć trzech punktów.

Świt Baranowo i Aldo Bartnik Myszyniec rozegrały kolejne mecze w ramach rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Niestety, w ten przedświąteczny czas żadnemu z zespołów z powiatu ostrołęckiego nie udało się zdobyć trzech punktów.

Piłkarze Świtu w Wielki Piątek podjęli na własnym stadionie zespół GKS Strzegowo. W pierwszej połowie inicjatywę mieli przyjezdni, którzy świetnie rozegrali jeden z rzutów rożnych, otwierając wynik meczu. Gola dla zespołu ze Strzegowa strzelił Mateusz Gawryszewski. Kibice gospodarzy na wyrównanie poczekać musieli naprawdę długo. W drugiej odsłonie spotkania Świt nadal nie potrafił strzelić bramki, aż do 90. minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wynik meczu strzałem głową ustalił Rafał Ogonowski. Warto dodać, że Świt wtedy grał w dziesiątkę po czerwonej kartce (za drugą żółtą) dla Mateusza Rybki.

Inne nastroje panują w Myszyńcu, gdzie miejscowy Aldo Bartnik w Wielką Sobotę zagrał z Żakiem Szreńsk. Pierwsza połowa ułożyła się po myśli wicelidera rozgrywek - przyjezdni szybko strzelili pierwszego gola (Piotr Kołakowski), a jeszcze przed przerwą podwyższyli na 2:0 po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Damiana Szpindę. Po zmianie stron inicjatywę przejął Aldo Bartnik - gola kontaktowego strzelił Mateusz Krajza i wydawało się, że myszynieckich piłkarzy stać w tym meczu co najmniej na remis. Niestety, na dziesięć minut przed końcem meczu Żak strzelił trzeciego gola. Rozmiary porażki w 89. minucie zmniejszył jeszcze Mateusz Krajza, jednak to Żak Szreńsk powrócił do domu z kompletem punktów.

ŚWIT Baranowo 1-1 GKS Strzegowo

ŚWIT (skł. wyjściowy): Darmochwał - Fąk, J. Gąska, W. Gąska, Zarjewski - Lutrzykowski, Rybka, Ogonowski, Dobrzyński, Chodkowski - Wołejszo.

ALDO BARTNIK Myszyniec 2-3 ŻAK Szreńsk

ALDO BARTNIK (skł. wyjściowy): M. Lis - A. Warych, D. Kulas, Kobus, P. Lis - M. Warych, Balcerzyk, Sz. Kulas, Lemański, Wróblewski - Krajza.   Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

TECZA ŁYSE
26 lipca 2017 jasiumrowka
Siłownie
20 stycznia 2017 Gość
Treningi koszykówki.
07 grudnia 2016 babette89
Piłka Nożna
14 października 2016 kluczowski8
FaceBook