Świt pewnie wygrywa na inaugurację A Klasy

Piłka nożna 21 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Świt Baranowo udanie zainaugurował rozgrywki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Rafała Ogonowskiego w meczu pierwszej kolejki na własnym boisku pokonali Kryształ Glinojeck 3:1.

Początek spotkania był pełen niedokładności z obu stron, ale w 8. minucie dobrą akcję zainicjował grający trener Świtu Rafał Ogonowski. Podanie trafiło do Damiana Duszaka, a ten sprytnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Kolejny gol padł tuż przed przerwą. Świetną akcję przeprowadził Paweł Kuzia i podwyższył wynik na 2:0.

Już dwanaście minut po wznowieniu gry Świt jeszcze powiększył swoje prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Karol Dawid. Gości stać było tylko na jednego gola, jego autorem był Mariusz Kopecki. Świt wygrał na inaugurację A Klasy i zapisał na swoim koncie pierwsze 3 punkty. Za tydzień klub z Baranowa zmierzy się na wyjeździe z GKS Pokrzywnica.

Świt Baranowo - Kryształ Glinojeck 3:1 (2:0)

1:0 ⚽ Duszak '8
2:0 ⚽ Kuzia '44
3:0 ⚽ Dawid '57
3-1 ⚽ Kopecki '79

Świt Baranowo: Wilga - Abramczyk (61` Chodkowski), R. Ogonowski, Gąska, Zarjewski, Dobrzyński (89` S. Ogonowski), M. Fąk, Olender (43` Dawid), Rybka (90+2` Narewski), Kuzia (82` Prusaczyk), Duszak.