Sześć goli w meczu Narwi z Victorią [WIDEO , ZDJĘCIA]

Piłka nożna 11 marca 2017 10 Komentarzy

MZKS Narew 1962 Ostrołęka przegrała z Victorią Jedwabne 2:4 w sparingu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce. Mecz był okazją do upamiętnienia jednego z najwierniejszych kibiców ostrołęckiego klubu.

Sparing przeciwko Victorii Jedwabne był niezwykle ważny dla kibiców Narwi. Swoją wyjątkową oprawą uczcili oni bowiem pamięć śp. Piotra Galusa, zmarłego przed rokiem kibica niebiesko-czerwonych. Przed meczem ku pamięci Piotra miała miejsce także minuta ciszy.

Na boisku było ciekawie. W pierwszych kilkunastu minutach Narew miała kilka okazji do strzelenia gola. Niebiesko-czerwoni byli jednak nieskuteczni i nie zdołali umieścić piłki w siatce. Do przerwy było 0:0, ale w drugiej części gry obejrzeliśmy aż sześć bramek. Cztery z nich strzelili goście z Jedwabnego: trzy strzelił Damian Przybylski, jedną z karnego Radosław Sakowski. Z kolei dla Narwi trafiali bramkarz Konrad Kotowski z rzutu karnego oraz Adam Mierzejewski. Victoria wygrała 4:2, a z ostrołęckiej strony mecz da się określić jednoznacznie: wynik gorszy niż gra.

MZKS Narew 1962 Ostrołęka - Victoria Jedwabne 2:4 (0:0)
⚽ Kotowski (k), Mierzejewski - Przybylski 3, Sakowski (k)

Skład Narwi (za narew.ostroleka.pl): Kotowski, Choroszewski M, Dziczek, Mierzejewski M, Choroszewski G, Jóźwiak, Chaberek, Chilicki, Piersa, Pietrzykowski, Mierzejewski A; oraz Bolc, Bednarczyk, Popieniek, Gołąb, Dąbrowski, Parzych, Matłach, Kamrat, Wesołowski.