Szósta wygrana koszykarzy Met-Plast Kolor

Koszykówka 16 lutego 2015 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka pokonali Inter Cars Team 59:36 w meczu 13. kolejki fazy zasadniczej Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Ostrołęczanie odnieśli swoje szóste zwycięstwo w rozgrywkach MLK i plasują się na czwartym miejscu w tabeli.

W niedzielnym starciu koszykarze z naszego miasta zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Od samego początku Met-Plast Kolor osiągnął przewagę, choć pierwsza kwarta zakończyła się tylko trzypunktowym zwycięstwem naszych zawodników. Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej i trzeciej kwarcie, które były zdecydowanie wygrywane przez ostrołęczan.

23-punktowe zwycięstwo było drugą z rzędu wygraną ostrołęckiej drużyny w Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Tydzień wcześniej Met-Plast Kolor wygrał 59:55 z zespołem And1. Po trzynastu kolejkach drużyna z Ostrołęki zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewiętnastu punktów i stratą czterech "oczek" do lidera. Ostatni mecz fazy zasadniczej nasi koszykarze rozegrają 22 lutego przeciwko Basketoholics Łomża.

W meczu przeciwko Inter Cars Team w barwach Met-Plast Kolor Ostrołęka wystąpił także ostrołęcki radny Michał Skowroński. Zdobył on dwa punkty, dołożył do tego także dwa przechwyty i trzy zbiórki.

Inter Cars Team - Met-Plast Kolor Ostrołęka 36:59 (9:12, 4:16, 10:17, 13:14)

MET-PLAST KOLOR: Rafał Zdanowicz 1, Michał Skowroński 2, Rafał Wysocki 26, Konrad Szuster 11, Sebastian Klusek 16, Marcin Baczewski 3.