Taniec towarzyski: Medale zawodników Atrii na turnieju w Olsztynie

Inne 03 grudnia 2012 Komentarzy

Pierwszego dnia grudnia odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MUZA 2012 o Puchar Prezydenta Olsztyna. Ze stolicy Warmii dwa medale przywieźli tancerze z Ostrołęki, reprezentujący klub Atria. Srebrne krążki zdobyły pary Konrad Bagiński-Gabriela Stepnowska oraz Paweł Majkowski-Iga Prusaczyk.

Od lewej: Konrad Bagiński, Gabriela Stepnowska, Iga Prusaczyk i Paweł Majkowski. Zawodnicy klubu Atria przywieźli z Olsztyna srebrne medale.

Konrad i Gabrysia uplasowali się na drugim miejscu klasy C w kategorii wiekowej 12-13 lat w tańcach standardowych. W tej samej klasie i kategorii wiekowej startowali również Paweł i Iga. Zdobyli oni drugie miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Dla Bagińskiego i Stepnowskiej to nie pierwszy sukces w tym roku. W październiku w pięknym stylu zwyciężyli w Pucharze Okręgu Mazowieckiego w tańcach standardowych.

Tancerze reprezentują Uczniowski Klub Sportowy "ATRIA", działający przy Klubie Lokator OSM. Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.