Tęcza bez szans z Ożarowianką. Wyniki 17. kolejki IV ligi

Piłka nożna 07 listopada 2016 Komentarzy

Tęcza Łyse przegrała z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 0:3 w wyjazdowym spotkaniu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej. Gospodarze określili ten mecz jako "spokojne zwycięstwo", dla drużyny z powiatu ostrołęckiego była to dziesiąta porażka w tym sezonie. Zobacz wyniki 17. kolejki oraz aktualną tabelę.

Ożarowianka objęła prowadzenie w 20. minucie, na listę strzelców wpisał się Bartosz Kwiatkowski. Na 2:0 w 36. minucie podwyższył Paweł Jabłoński, a po przerwie gospodarze nie tracili przewagi - na dwadzieścia minut przed końcem meczu wynik ustalił Tomasz Żebrowski.

Bilans Tęczy po siedemnastu spotkaniach to cztery zwycięstwa, trzy remisy i dziesięć porażek, co daje piętnaście punktów i piętnaste miejsce w tabeli. Do końca rundy jesiennej w IV lidze pozostały dwie kolejki: Tęcza zagra z Dolcanem Ząbki u siebie oraz z Unią Warszawa na wyjeździe.

Oźarowianka Ożarów Mazowiecki - Tęcza Łyse 3:0 (2:0)

⚽ 1:0 Kwiatkowski '20
⚽ 2:0 Jabłoński '36
⚽ 3:0 Żebrowski '70

TĘCZA: Radczenko - Domian, Sulkowski, Kardaś, Wargulewski, Sowa, Szymański (84' Prusinowski), P. Kamionowski (62' K. Kamionowski), Korytkowski (78' Grzyb), Kaliszewski, Sokołowski (46' Kaczyński).