Tęcza i Troszyn nie zwalniają tempa w okręgówce

Piłka nożna 28 października 2015 Komentarzy

Jedenaste zwycięstwo w trzynastym meczu odniosła ekipa Tęczy Łyse, tym samym pewnie zmierzając po tytuł mistrza jesieni w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Tuż za plecami podopiecznych Dariusza Narolewskiego znajduje się inny z lokalnych zespołów - KS CK Troszyn.

Tęcza w ubiegły weekend zmierzyła się z ligowym średniakiem, Borutą Kuczbork. Goście nie zamierzali jednak się poddawać i już w 10. minucie objęli prowadzenie po golu Macieja Watkowskiego. Warto dodać, że trzy minuty wcześniej za zagranie ręką poza polem karnym z boiska wyleciał bramkarz Tęczy Andrii Radchenko. Gospodarze mimo osłabienia zagrali jednak dobry mecz i jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie po golach Karola Kamionowskiego i Mateusza Bałdygi. Wynik w doliczonym czasie gry drugiej połowy ustalił najlepszy strzelec zespołu z powiatu ostrołęckiego Marek Cichy.

Wygraną zanotował także zespół KS CK Troszyn, podopieczni Łukasza Bałazego wygrali skromnie z Wkrą Sochocin 1:0 po bramce Kamila Bednarczyka. Zespół z Troszyna w trzynastu meczach wygrywał ośmiokrotnie oraz pięciokrotnie remisował - jest więc jedynym zespołem bez porażki w całych rozgrywkach.