Tęcza Łyse i KS CK Troszyn zachwycili w okręgówce

Piłka nożna 30 sierpnia 2015 Komentarzy

4. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej była niezwykle szczęśliwa dla drużyn z naszego powiatu. Tęcza JBB Łyse po raz kolejny wygrała i z kompletem zwycięstw lideruje w okręgówce. Pewną wygraną zaliczył także KS CK Troszyn.

Pierwsza połowa meczu Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna z Tęczą JBB Łyse nie zapowiadała wysokiej wygranej drużyny z powiatu ostrołęckiego. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego strzelanie rozpoczęli niespełna dziesięć minut po przerwie. Dwa gole strzelił Dariusz Korytkowski, a po jednym trafieniu zaliczyli Marek Kaliszewski i Paweł Magdaleński. Tęcza z dorobkiem 12 punktów jest liderem w tabeli ligi okręgowej.

WIECZFNIANKA Wieczfnia Kościelna - TĘCZA JBB Łyse 1-4 (0-0)
Melchinkiewicz 90 - Korytkowski 55, 65; Magdaleński 54; Kaliszewski 73

TĘCZA JBB: Radchenko - Cekała (64' Golan), Cendrowski, Cichy, Kaliszewski, P. Kamionowski, K. Kamionowski, Korytkowski (74' Pytel), Pa. Magdaleński (79' Kania), Sowa, Zygmunt (70' Bałdyga).

Bardzo dobry występ zaliczył również troszyński KS CK. Podopieczni Łukasza Bałazego strzelanie w wyjazdowym meczu z PAF Płońsk rozpoczęli już od 11. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Remigiusz Dąbrowski. W 22. minucie na 2:0 podwyższył 35-letni pomocnik Piotr Bałas. Jeszcze przed przerwą było 3:0, piłkę do własnej bramki wpakował zawodnik gospodarzy Kamil Wiśniewski. Po zmianie stron gole już nie padły i KS CK mógł cieszyć się z drugiego zwycięstwa.

PAF Płońsk - KS CK Troszyn 0-3 (0-3)
Dąbrowski 11, Bałas 22, Wiśniewski (sam) 45

KS CK: Florczykowski - Abramczyk, Bałas, Dąbrowski (75' Bałazy), Dzwonkowski (55' Sejda), Grabowski, Grochocki, Gutowski, Piekarski (85' Wargulewski), Rudziński (65' Rudziński), Sakowski.