Tęcza Łyse nie wykorzystała szansy na zwycięstwo

Piłka nożna 24 czerwca 2015 Komentarzy

Tęcza Łyse zremisowała z Drukarzem Warszawa 2:2 w pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego stracili zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu i są w trudnej sytuacji przed sobotnim rewanżem.

Mecz lepiej rozpoczął się dla przyjezdnych, którzy swoją przewagę udokumentowali golem, zdobytym po niespełna pół godzinie gry. Gospodarze nie zamierzali się jednak poddawać i jeszcze przed przerwą wyrównali za sprawą jednego z liderów Tęczy Marka Kaliszewskiego. W drugiej odsłonie nie brakowało emocji...

Kwadrans przed końcem spotkania Tęcza - ku uciesze miejscowych kibiców - objęła prowadzenie po golu Pawła Magdaleńskiego. Dwie minuty później czerwoną kartką ukarany został Mateusz Milewski i reprezentanci powiatu ostrołęckiego musieli dokończyć mecz w dziesiątkę. Wydawało się, że zawodnicy Tęczy utrzymają korzystny wynik, lecz w doliczonym czasie gry Drukarz doprowadził do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Oznacza to, że Tęcza przed meczem rewanżowym znajduje się w trudniejszej sytuacji niż jej rywal. Spotkanie, które zadecyduje o awansie do IV ligi odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godzinie 17.00 na stadionie w Parku Skaryszewskim w Warszawie.