Tęcza Łyse wciąż bez zwycięstwa. Zobacz wyniki 4. kolejki IV ligi

Piłka nożna 23 sierpnia 2016 1 Komentarz

Tęcza Łyse przegrała z KS Łomianki 1:3 w wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego jest jedną z sześciu ekip, które po czterech seriach gier nie mają zapisanego na swoim koncie nawet jednego zwycięstwa. Okazja do pierwszej wygranej nadarzy się już jutro w Ostrołęce.

Mecz z KS Łomianki znakomicie zaczął się dla podopiecznych Dariusza Narolewskiego. Już w szóstej minucie Marek Kaliszewski wpisał się na listę strzelców, dzięki czemu Tęcza prowadziła 1:0. Jeszcze przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania po samobójczym golu Kamila Zygmunta. W drugiej połowie do głosu doszli gracze z Łomianek. Najpierw w 55. minucie prowadzenie KS-owi dał Mateusz Sołtys, a siedem minut później było już 3:1 po golu Mateusza Kowalskiego. Taki wynik utrzymał się do końca meczu i Tęcza wróciła do domu bez punktów.

Po czterech kolejkach liderem północnej grupy IV ligi mazowieckiej jest Pogoń II Siedlce z kompletem zwycięstw. Beniaminek z Łysych z dorobkiem dwóch punktów znajduje się na szesnastym miejscu. Okazja do pierwszej wygranej już jutro od godziny 17.30 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalem ekipy z Łysych będzie Hutnik Warszawa.

KS Łomianki - Tęcza Łyse 3:1 (1:1)

⚽ 0:1 Kaliszewski '6
⚽ 1:1 Zygmunt (sam) '39
⚽ 2:1 Sołtys '55
⚽ 3:1 Kowalski '62

TĘCZA: Radchenko - K. Kamionowski, Domian, Zygmunt, Chorążewicz (67' Pi. Magdaleński), P. Kamionowski (59' Pa. Magdaleński), Korytkowski, Sowa (71' Grzyb), Wargulewski (59' Sokołowski), Kaliszewski, Cichy.

19. Delta Słupno - 1 pkt
20. Podlasie Sokołów Podlaski - 0 pkt Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku: