Tęcza nie do zatrzymania w lidze okręgowej

Piłka nożna 03 września 2015 Komentarzy

W środę 2 września odbyły się spotkania 5. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Fantastyczną passę notuje Tęcza JBB Łyse. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wygrali 3:0 z Soną Nowe Miasto i są zdecydowanym liderem z kompletem zwycięstw na koncie.

Strzelanie dla Tęczy rozpoczął w 26. minucie Marek Kaliszewski. Na 2:0 podwyższył Piotr Kamionowski, pakując piłkę do siatki w 52. minucie. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Mariusz Wojeński, strzelając bramkę samobójczą. Porażki nie zanotował jeszcze także zespół KS CK Troszyn, który po bramce Patryka Kulisia wygrał 1:0 z Nadnarwianką Pułtusk.

Wcześniej informowaliśmy o remisie Korony Ostrołęka ze Żbikiem Nasielsk. Więcej o meczu przeczytacie w naszej relacji.