Tęcza nie sprostała Wiśle II Płock. Zobacz wyniki 8. kolejki IV ligi

Piłka nożna 05 września 2016 Komentarzy

Tęcza Łyse przegrała z rezerwami Wisły Płock 1:3 w spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. Dla zespołu z powiatu ostrołęckiego była to czwarta porażka w obecnych rozgrywkach. Wynik sobotniego starcia został ustalony w drugiej połowie.

Pierwsza część gry zakończyła się bowiem bezbramkowym remisem. Sygnał do ataku dla gospodarzy dał Damian Szczepański, który pokonał Andrija Radchenkę już cztery minuty po zmianie stron. Kolejne gole padły w 63. i 65. minucie - strzelili je Radosław Gałązka i Piotr Stępniak. Przy wyniku 3:0 stało się jasne, że Tęcza nie dopisze do swojego dorobku żadnego punktu. Honor podopiecznych trenera Narolewskiego został zachowany w 90. minucie, bramkę dla Tęczy zdobył Paweł Magdaleński.

Tęcza po ośmiu kolejkach zajmuje siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, dorobek drużyny z powiatu ostrołęckiego to sześć punktów (jedno zwycięstwo, trzy remisy, cztery porażki). Kolejne spotkanie Tęczy już w niedzielę 11 września o godz. 17.00 w Ostrołęce. Rywalem będzie najsłabsza w stawce czwartoligowców Delta Słupno.

Wisła II Płock - Tęcza Łyse 3:1 (0:0)

⚽ 1:0 Szczepański '49
⚽ 2:0 Gałązka '63
⚽ 3:0 Stępniak '65
⚽ 3:1 Pa. Magdaleński '90

TĘCZA: Radchenko - Sulkowski, Zygmunt, Prusinowski, K. Kamionowski (68' Domian), Sowa (68' Kardaś), Wargulewski, Korytkowski (63' P. Kamionowski), Sokołowski, Kaliszewski, Cichy (76' Pa. Magdaleński).