Tęcza zmierza po awans, dreszczowiec dla KS CK Troszyn

Piłka nożna 17 maja 2016 Komentarzy

24. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej była niezwykle udana dla zespołów z powiatu ostrołęckiego. Tęcza Łyse rozgromiła Iskrę Krasne i zapewniła sobie co najmniej drugie miejsce na koniec rozgrywek. Rzutem na taśmę zwycięstwo z Żakiem Szreńsk odniósł KS CK Troszyn.

Tęcza idzie jak burza w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego odnieśli właśnie 21. zwycięstwo w tym sezonie, wysoko ogrywając Iskrę Krasne. Trzy gole dla Tęczy strzelił Marek Cichy, po jednym dołożyli Przemysław Śnietka i Marek Kaliszewski, a jedno z trafień było samobójcze. Honorową bramkę dla Iskry strzelił Adam Błaszczak.

Niesamowity przebieg miał mecz Żaka Szreńsk z KS CK Troszyn. Spotkanie, które odbyło się w Ciechanowie, przyniosło zgromadzonym kibicom dużo emocji. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy na prowadzenie wyszli gospodarze, lecz sześć minut po zmianie stron prowadzili już gracze z powiatu ostrołęckiego po golach Łukasza Bałazego i Sebastiana Rudzińskiego. Pechowa interwencja Daniela Kopcia sprawiła, że było 2:2, lecz w drugiej minucie doliczonego czasu gry Sebastian Rudziński dał zwycięstwo KS CK Troszyn.

Iskra Krasne - Tęcza Łyse 1:6 (0:2)
Błaszczak 86 - Cichy 10, 59, 74, Michalak (sam) 35, Śnietka 65, M. Kaliszewski 90

TĘCZA: Radchenko - Sulkowski, Lipowski, Domian, Sowa (73' Pa. Magdaleński), P. Kamionowski (60' Śnietka), K. Kamionowski (82' Zygmunt), Wargulewski (67' Pi. Magdaleński), H. Kaliszewski, M. Kaliszewski, Cichy.

Żak Szreńsk - KS CK Troszyn 2:3 (1:0)
Szpinda 45+2, Kopeć (sam) 65 - Bałazy 48, Rudziński 51, 90+2

KS CK: Florczykowski - Laskowski, Kopeć, Grochocki (46' Piekarski), Grabowski, Chromik, Kuliś, Gutowski, Rudziński, Sakowski, Bałazy (76' Parzych).