Tenisistki z I LO zdominowały mistrzostwa miasta (zdjęcia)

Inne 05 grudnia 2017 1 Komentarz

W hali im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym dziewcząt. Indywidualne zmagania zdominowały tenisistki z I Liceum Ogólnokształcącego, które zajęły wszystkie miejsca na podium.

Do rywalizacji przystąpiły 34 dziewczęta z ostrołęckich szkół średnich. Najlepsze były jednak tenisistki z I LO: pierwsze miejsce zajęła Martyna Trzcińska, która w finale pokonała Wiktorię Piorunek 2:0. Drugie miejsce należało do Edyty Olkowskiej, która w meczu o miejsca 2-3 również pokonała Wiktorię Piorunek wynikiem 2:0, przegrana z tego meczu zajęła miejsce trzecie. Tuż za podium uplasowała się Magdalena Ciszkowska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4.

Statuetki, dyplomy i medale dla najlepszych zawodniczek wręczył wicedyrektor MZOS-TiIT Radosław Stachacz.