Trampkarze Korony i APN z kolejnymi ligowymi punktami

Piłka nożna 21 marca 2017 0 Komentarzy

W ubiegły weekend odbyły się kolejne spotkania ostrołęckich drużyn w młodzieżowych ligach mazowieckich trampkarzy. W lidze C1 Korona Ostrołęka zremisowała na własnym stadionie z Wisłą Płock, z kolei w lidze C2 wyjazdową wygraną z Drukarzem Warszawa odniosła Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

Rywalem Korony Ostrołęka w kolejnym ligowym spotkaniu w lidze mazowieckiej trampkarzy C1 była Wisła Płock. Na bramki czekaliśmy do drugiej połowy meczu. W 50. minucie gola dla Korony zdobył Łukasz Nisiobęcki, pięć minut później wyrównał Kacper Lemanowicz. Gdyby piłkarze Korony byli skuteczniejsi, to z pewnością mogli zapisać na swoim koncie trzy punkty. Obie ekipy zdobyły jednak po jednym "oczku".

W lidze mazowieckiej trampkarzy C2 pierwszy wiosenny mecz rozegrała ekipa APN Ostrołęka. Mecz z Drukarzem Warszawa okazał się szczęśliwy dla ostrołęckiego zespołu - APN wygrał 1:0 po golu Olafa Bartkiewicza, który wykorzystał dobre podanie nowego klubowego nabytku Kacpra Kempistego (dotychczas UKS AP Ostrów Mazowiecka).