Trójka dokonuje niemożliwego i odwraca losy meczu. Zobacz wyniki i tabelę

Piłka ręczna 10 grudnia 2015 Komentarzy

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka mają za sobą bardzo udane spotkanie w ramach 12. kolejki II ligi gr. 3. Piłkarze ręczni z naszego miasta pokonali przed własną publicznością Włókniarza Konstantynów Łódzki, choć do przerwy to goście byli górą.

Do przerwy Włókniarz prowadził 13:11, lecz w drugiej połowie ręce same składały się do oklasków przy oglądaniu gry Trójki. Podopieczni Radosława Żebrowskiego rzucili 23 gole, pozwalając rywalom na zdobycie przy tym 9 bramek. Ostateczny wynik to 34:22 na korzyść ostrołęczan, najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu w tym meczu był Rafał Niećko - 9 bramek.

W pierwszej rundzie meczów do rozegrania naszym szczypiornistom pozostał jeszcze tylko jeden mecz - s sąsiadującym w tabeli ChKS Łódź. Mecz już w najbliższą sobotę w Łodzi.